BIALA24.PL | Premiera

Clubbersi w drodze do kariery. Nagrali pierwszy teledysk (WIDEO)

Clubbersi ruszają w świat z nowym teledyskiem i nowym utworem. Można już zobaczyć ich najnowszy, premierowy klip.

Zepół Clubbersi jest stosunkowo nową formacją disco polo w naszym regionie. Mimo to już nakręcili swój pierwszy teledysk. Jego twórcą jest Przemek Niewęgłowski, który kręci teledyski dla największych gwiazd disco polo m.in. grupy Weekend, Playbos czy Power Play. Zapytaliśmy Clubbersów o nowy materiał oraz ich dalsze plany.

Gdzie został nakręcony teledysk?
-Zdjęcia do teledysku Każda Noc kręcone były w pięknych okolicach Żerocina. Miało być malowniczo, na łonie natury, oraz nietypowo, bo motywem przewodnim w teledysku było łóżko w lesie.

Jak długo trwało nagrywanie klipu, oraz przygotowania?
-Cały plan zdjęciowy teledysku trwał ponad dziewięć godzin  a przygotowania, no cóż można powiedzieć, że trwały całe nasze muzyczne życie, natomiast organizacja planu kilka dni. Scenariuszem do teledysku zajął się sam Przemek Niewęgłowski z PN MEDIA i  scenariusz od razu przypadł nam do gustu, ponieważ Przemek to mistrz w swojej profesji i kręci klipy dla wszystkich największych gwiazd disco polo. W klipie główną rolę zagrała urocza modelka Zosia Perkowska z Olsztyna z której jesteśmy mega zadowoleni.

Czy nagranie teledysku było dla Was wyzwaniem?
-Nagranie teledysku było dla nas bardziej ekscytującą przygodą, niż wyzwaniem, było dużo dobrego humoru, zabawnych sytuacji i mnóstwo dobrej  energii. Poza tym byliśmy w rękach profesjonalistów co dawało nam duży komfort pracy.
Nie lada wyzwaniem była pogoda, ponieważ w tygodniu w którym kręciliśmy teledysk zapowiadane były ulewne deszcze.  Na szczęście tak jak mówią pierwsze słowa drugiej zwrotki naszej piosenki „chociaż czasem padało” udało się nam  znanymi tylko nam sposobami poskromić deszcz i w dniu zdjęciowym mieliśmy super pogodę, idealną wręcz do zrobienia wszystkich ujęć,  które ocenić możecie sami oglądając premierę naszego teledysku.

Czy czujecie już odrobinę popularności?
-Oczywiście, że tak. Po pierwsze głośno już o nas w branży i otrzymujemy bardzo ciepłe słowa bezpośrednio od kolegów i koleżanek będących już wielkimi gwiazdami takimi jak Marcin Miller z zespołu Boys.  Po drugie widzieliśmy już sporo hejtów pod naszym adresem, co musimy powiedzieć bardzo nas cieszy, ponieważ jak mówi stare przysłowie „Miarą twojego sukcesu jest liczba twoich wrogów”.

Jakie macie plany artystyczne na najbliższe miesiące?
-Mamy nagrany już praktycznie cały materiał koncertowy, okres zimowy to dla nas czas na działania promocyjne oraz nagranie kolejnego klipu. Szykujemy niespodziankę, ponieważ w naszych drugim teledysku wystąpimy wspólnie z dwoma naprawdę dużymi gwiazdami muzyki disco polo.  Będzie się działo, tego możecie być pewni. Poza tym pozdrawiamy i zapraszamy wszystkich czytelników biała24.pl do obejrzenia naszego premierowego teledysku – dodają Marcin i Sebastian.

ŹRÓDŁO – BIAŁA24.PL

 

Share:

Leave a Reply

Wszelkie Prawa Zastrzeżone @clubbersi