POLO TV – Disco Star

Clubbersi w Disco Star 2018 zachwycili jurorów i dostali przepustkę do następnego etapu. Kim są Clubbersi? Sprawdźcie to!

Clubbersi w Disco Star 2018 podbili serca jury. Zachwycili też publiczność, W pierwszym odcinku drugiego etapu talent show Polo TV to waśnie oni okazali się najlepsi i zawojowali scenę, pokonując nie lada konkurentów! Szanse tej przebojowej dójki na zwycięstwo rosną! Czy to właśnie oni okażą się zwycięzcami 6. edycji Disco Star?

Clubbersi – kim są triumfatorzy 6. odcinka Disco Star 2018?

Clubbersi to duet wokalny, który tworzą dwaj przebojowi muzycy. Marcin ma 38 lat. Jego rodzinną miejscowością jest Strzyniec. Marcin jest przedsiębiorcą. Z muzyką związany jest od najmłodszych lat. Gdy był w drugiej klasie szkoły podstawowej rodzice zapisali go do ogniska muzycznego. Dziś wolny czas spędza z rodziną. Interesuje się podróżami, rozwojem osobistym, aktywnością fizyczną. Oprócz tego, że śpiewa, gra na pianinie, akordeonie, gitarze, perkusji i trąbce.

Druga połówka duetu Clubbersi to Sebastian. Wokalista ma 32 lata, a jego rodzinna miejscowość to Piszczac. Sebastian jest przedstawicielem handlowym. Interesuje się kulinariami i wędkarstwem.

6. odcinek Disco Star 2018 był pierwszym odcinkiem eliminacyjnym w 6. edycji popularnego talent show Polo TV. Gościem specjalnym w odcinku był zespół Masters. Uczestników oceniało jury w składzie Magda Narożna z zespołu Piękni i Młodzi (po raz pierwszy za stołem jurorskim), Radek Liszewski, Czadoman oraz Marcin Miller.

Przegapiliście odcinek? Nie martwcie się! Możecie nadrobić zaległości oglądając powtórki programu na antenie Polo TV. Nadajemy je w niedziele o godzinie 18:00, we wtorki o godz. 20:00 oraz w czwartki o godz. 21:30.

Żródło – POLOTV

 

Share:

Leave a Reply

Wszelkie Prawa Zastrzeżone @clubbersi