O nas

Historia Zespołu

Zespół Clubbersi powstał w sierpniu 2017 roku. Założycielem i twórcą zespołu jest Marcin Książak – wokalista i założyciel zespołu Rewers Band, który już na samym początku zaprosił do współtworzenia projektu Clubbersi charyzmatycznego frontmana i wokalistę Sebastiana Wojtiuka.

Zespół Clubbersi to energetyczny duet, dwa dobre wokale i świetnie brzmiąca muzyka disco polo & dance. Debiutancki teledysk do piosenki “Każda Noc” ukazał się w październiku 2017, a kolejny numer i teledysk pt. “ZŁE KOBIETY”  miał swoją premierę w styczniu 2018 roku i okazał się absolutnym strzałem w dziesiątkę. Piosenka “Złe Kobiety” cały czas zdobywa coraz więcej fanów a wynik oglądalności na kanale You Tube już po 2 miesiącach od premiery osiągnął ponad 200 000 wyświeteń co jak na debiutantów w branży jest wynikiem, który często jest lepszy od istniejących od wielu lat znanych zespołów.

Clubbersi współpracują również z grupą taneczną Disco Polo Dance Fit czyli Martą Książak i Karoliną Grochowską, które tenecznie, choreograficznie i wizualnie uzupełniają nasze koncerty.

Zespół Clubbersi na stałe współpracuje ze znanym w branży disco polo & dance producentem muzycznym Łukaszem Sienickim z którym Marcin prowadzi firmę producencką FABRYKA PRZEBOJÓW zajmującą się tworzeniem gotowym produkcji muzycznych dla czołowych artystów sceny disco polo & dance. Dzięki tej współpracy brzmienie Clubbersów jest na światowym poziomie.

Tak naprawdę historia zespołu własnie się tworzy na Waszych oczach.
Debiut Clubbersów jest niewątpliwie najbardziej spektakularnym i najszybszym debiutem ostatnich lat w branży disco polo & dance. Clubbersi są rówież finalistami  VI edycji programu Disco Star i dostali się do wielkiego finału jak burza przechodząc przez etapy castingowe i eliminacyjne. W najbliższych miesiącach z całą pewnością nie jeden raz usłyszysz o naszej formacji.

Zarezerwuj już dziś Clubbersów na energetyczny koncert

Share:
Wszelkie Prawa Zastrzeżone @clubbersi